1% dla JASIA

1% dla JASIA

czwartek, 10 stycznia 2013

PODZIĘKOWANIA

Chcielibyśmy z całego serca podziękować każdemu kto włączył się w akcję 1% na facebooku. Rozpowszechnianie informacji o Jasiu jest dla nas bardzo ważne i bardzo przydatne. Jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz